Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Infinity Club - Augustów

Ocena: 5/5

Informacje o klubie

NazwaInfinity Club
AdresWojska Polskiego 40D
Godziny otwarciaPt. - Sob.: 17:00 - 05:00 Niedz.: 17:00 - 01:00
Strona wwwhttp://www.infiniti-club.pl/
E-maildjshumsky@gmail.com
GastronomiaPełne menu
Cena piwa5 zł
Cena drinka10 zł


Chcielibyśmy zaprosić serdecznie wszystkich do nowo otwartego INFINITI CLUB w Augustowie klub jest czynny od poniedziałku do niedzieli 13 - 24 . W klubie odbywają się dyskoteki w piątki i soboty od 20 - 4 Nie akceptujemy stroju sportowego , możliwość selekcji. Panie wstęp od 18 lat, panowie od 21 lat. propozycja cyklicznych koncertów jazzowo - blusowych zależnie od Was klubowiczów.
INFINITI CLUB to jeden z najlepszych klubów w Polsce północno-wschodniej, sale klimatyzowane 20 kamer, 4 duże monitory i podświetlany parkiet.
Wnętrze klubu zostało zaprojektowane przez architekt wnętrz Annę Paszkowską i arch. Łukasza Łanczkowskiego. Wyraziste, utrzymane w mocnych, zdecydowanych kolorach wnętrze klubu, w połączeniu z najwyższej klasy efektami świetlnymi pozwala doświadczyć niezwykłych wrażeń. Klub zlokalizowany jest na dwóch przenikających się wzajemnie poziomach.
Wnętrze poziomu dolnego, czyli strefa taneczna oraz bar, utrzymane jest w duchu op-artu. wnętrze zawieszonej nad parkietem antresoli ma bardziej galeryjny charakter, gdzie prezentowane będą prace uznanych artystów. Można tam również zagrać w bilard pod zjawiskowym, lustrzanym czarnym sufitem. Jest również sala chillout tzn. VIP, miejsce w którym słychać lekko stłumioną muzykę. organizujemy w sali VIP imprezy okolicznościowe (panieńskie, kawalerskie, urodziny na ok. 14-16 osób).
Nasi pracownicy są to młodzi ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami (szkoła gastronomiczna, kursy w Warszawskiej Szkole Barmiańskiej z certyfikatami i szkolenie w Alstar Bartenders Training New York Certyfikat) posiadający staż minimum 5 lat. Stawiamy na kulturę osobistą naszych pracowników. Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników firmy ochroniarskiej PRETORIAN. Cały kompleks klubu i przyległy parking monitorowane są 24 h.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

 djshum...     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję